+90 555 528 47 69

ÜCRETSİZ KARGO ! Her Alışverişe Özel Çekiliş Hakkı!

Anasayfa • Opel Aydınlatma Aksamı
Opel Aydınlatma Aksamı

Opel Aydınlatma Aksamı

Opel Aydınlatma Aksamı

Opel markası araçlar için Opel aydınlatma aksamı kritik bir öneme sahiptir. Çünkü Opel araçlar kullanıcılarına konfor ve güvenliği bir arada sunan çeşitli aydınlatma aksamlarına sahiptir. Opel araçlarının aydınlatma sistemleri, ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarına göre üretilmiştir. Opel'in LED farları, daha uzun ömürlü ve enerji tasarrufludur. Geleneksel halojen farlara göre %80 daha az enerji tüketirler.

Otomatik uzun far asistanı, gece sürüşlerinde karşıdan gelen araçları algılayarak uzun farları otomatik olarak kapatır ve tekrar açar. Adaptif aydınlatma sistemi, virajlarda ve dönüşlerde direksiyon hareketlerine uyum sağlayarak yolun en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlar. Opel’in gündüz farları, gün ışığında bile aracınızın fark edilmesini sağlar ve güvenliği artırır. Beşparmak Yedek Parça ile aydınlatma ekipmanlarına hemen sahip olmak artık mümkün!

Opel Aydınlatma Aksamı Avantajları

Opel aydınlatma aksamı kullanıcılarına birçok avantaj sunar. İşte aydınlatma aksamının sunmuş olduğu başlıca avantajlar;

  • Gece sürüşlerinde ve kötü hava koşullarında daha iyi görüş sağlar.
  • LED teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlanır ve akü ömrü uzar.
  • Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen farlar, uzun süre dayanıklıdır
  • Farların kaliteli olması sık sık değiştirilme gereksinimini ortadan kaldırır.
  • Modern ve şık tasarımlar, aracın genel görünümünü olumlu yönde etkiler.

Opel Aydınlatma Aksamının Teknik Özellikleri

Opel aydınlatma aksamlarının teknik özellikleri, aracınızın performansını ve sürüş deneyimini doğrudan etkiler. Opel’in LED farları, 2000 lümen ışık şiddetiyle güçlü bir aydınlatma sağlar. 6000 Kelvin renk sıcaklığı, gün ışığına yakın bir beyaz ışık sağlar ve göz yorgunluğunu azaltır.

Standart olarak 12V ile çalışan LED farlar, yalnızca 20W güç tüketir. IP67 standartlarına uygun su geçirmezlik özelliği, zorlu hava koşullarında bile güvenli kullanım sunar. Beşparmak Yedek Parça ile aracınıza uygun aydınlatma ekipmanlarına sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Opel araçlarının aydınlatma aksamı nasıl değiştirilir?

Opel araçlarının aydınlatma aksamı, genellikle kullanıcı kılavuzunda belirtilen adımlarla kolayca değiştirilebilir. Ancak, profesyonel destek almanız önerilir.

LED farlar, halojen farlara göre ne kadar daha uzun ömürlüdür?

LED farlar, halojen farlara göre yaklaşık 5 kat daha uzun ömürlüdür ve daha az bakım gerektirir.

Opel aydınlatma aksamlarında hangi güvenlik standartları mevcuttur?

Opel aydınlatma aksamları, IP67 su geçirmezlik standardına sahiptir ve Avrupa Birliği güvenlik standartlarına uygundur.

Online AlışVeriş Mağazalarımız