+90 555 528 47 69

ÜCRETSİZ KARGO ! Her Alışverişe Özel Çekiliş Hakkı!

Anasayfa • Ankara Opel Yedek Parça Fiyatları
Ankara Opel Yedek Parça Fiyatları

Ankara Opel Yedek Parça Fiyatları

Beş Parmak Yedek Parça, Opel araçlara özel parçalar temin ediyor. Ankara Opel yedek parça çeşitleri arızalanan, kaza yapan araçlarda kullanılıyor. Bu yedek parçalar hem kalite hem de orijinalliğiyle öne çıkıyor.

Ankara Opel yedek parça, hasarlanan ve kırılan parçaların yerine takılmaktadır. Opel araçlardaki parçalar işlevlerini tamamen ya da kısmen kaybedebilir. Böyle durumlarda yedek parçalar hayat kurtarmaktadır.

Türkiye’de en çok tercih edilen araçlar arasında yer alan Opel, yedek parça konusunda sıkıntı yaşamıyor. Opel kullanıcıları kolayca diledikleri yedek parçaları temin edebilirler.

Opel yedek parça çeşitlerine kolayca ulaşılması aracın ömrünü uzatıyor. Aynı zamanda maliyet kayıplarının da önüne geçilmesini sağlıyor.

 

Ankara Opel Yedek Parça Çeşitleri

 

Ankara yedek parça çeşitleri uzun ve kısa mesafelerde güvenli yolculukların yapılmasını sağlıyor. Fakat bunun için kullanılan yedek parçaların kaliteli olması gerekiyor. Tüm Opel modellerine uygun yedek parçalar Beş Parmak ’ta bulunuyor.

Opel Yedek parçalar, araç satışlarında aracın değerini yüksek tutar. Araç değerinin korunmasında önemli rol oynamaktadır.

Opel yedek parçaların bazıları şu şekilde sıralanabilir;

 1. Soğutma aksamları,
 2. Alt takım,
 3. Güvenlik aksamları,
 4. Şanzıman debriyaj,
 5. Döşeme,
 6. Tüm elektrik elektronik aksamlar,
 7. Fren sistemi,
 8. Motor parçaları,
 9. Yürür aksam,
 10. Isıtma aksamları,
 11. Stop lambaları,
 12. Klima kompresörü,
 13. Debriyaj seti,

Opel yedek parçalar, araçlardaki parçaların aynısıdır. Kalite açısından da hiçbir fark yoktur. Bu sebeple asıl parça araçtan çıkarıldıktan sonra yedek parça kolayca uyum sağlar. Opel araçlar için tasarlanan yedek parçalar arasında düzenli periyodik bakım unsurlarıyla seti yer almaktadır.

Opel yedek parçalar, metal alaşım ve plastik içerikli özelliklere de sahiptir. Farklı ürün seçeneklerinden oluşan yedek parçalar sayesinde Opel araçlar daha kullanışlı ve kaliteli hale geliyor.

Yedek parçaların dikkatli seçilmesi Opel araçların bütünlüğü açısından da çok önemlidir. Metal alaşım kalitesiyle de dikkat çeken yedek parçalar, araçların güvenli kullanımı açısından da önemli rol oynuyor. Opel yedek parçalar, araçların hem mevcut potansiyelini hem de değerini koruma noktasında da önem arz ediyor.

 

Ankara Opel Yedek Parça Avantajları Nelerdir?

 

Ankara yedek parça çeşitlerinin birçok avantajları bulunuyor. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz;

 1. Garantilidir,
 2. Maddi açıdan araç kullanıcısını kazançlı çıkarır,
 3. Araçların ömrünü uzatır,
 4. Araçların yakıt sarfiyatını düşürmektedir,
 5. Araç ve sürüş güvenliğini sağlar,

Orijinal Opel yedek parçalar, araçla uyumlu olup olmadığına bakılarak araca takılır. Bunun içinde profesyonel firmalardan yardım almak gerekiyor. Yedek parçaların araçtan sökülmesi ve monte işlemlerinin çok dikkatli yapılması gerekiyor.  

Beş Parmak Yedek Parça uzman ekibiyle öncelikle araçtaki hasarlı parçayı çıkarıp inceler. Daha sonra parçanın aynısı ya da benzerini araca uyum sağlayacak olanı monte eder. Yedek parçalar, uzun süre kullanılır.

 

Opel Yedek Parça Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Ankara Opel yedek parça hizmeti için uzman kişilerle iletişime geçilmelidir. Yedek parçaların Opel araçların tipi ve modeline uygun olması çok önemlidir. Yedek parça almadan önce kişi, aracının ihtiyacını belirlemelidir.

Kapı kolları, çamurluk, cam bantları, dikiz aynaları ve farlar gibi yedek parçalar Opel araçların iç-dış kısımlarında kullanılıyor. Ayrıca araçtaki teknik arızalar içinde motor kısmında kullanılan yedek parçalar üretilmektedir.

Yedek parça satın alınmadan önce araçtaki arıza ve aracın ihtiyaçlarının mutlaka belirlenmesi gerekiyor. Beş Parmak Yedek Parça, Opel kullanıcılarına güvenilir parçalar sunuyor. Opel yedek parça markalarının bazıları şöyle sıralanabilir;

 1. Bosch,
 2. Brembo,
 3. Ina,
 4. Valeo,
 5. Swf,
 6. Gates,
 7. Ferodo,

Opel araçlar için birçok marka yedek parça üretmektedir. Kaliteli markalar tarafından üretilen yedek parçalar sayesinde arızalar kısa sürede giderilir.

 

Opel Yedek Parça Fiyatları

 

Opel Ankara yedek parça fiyatlarını belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurların başında yedek parçanın marksı geliyor. Aynı zamanda yedek parça türü ve modeli de fiyata etki etmektedir. Opel araçların bölümlerine göre yedek parçalar farklı özellik ve boyutlarda üretiliyor. Yedek parçaların farklı boyut ve özelliklerde üretilmesi de fiyatı etkilemektedir.

Opel yedek parça satın alma işlemlerinde alınan parçanın doğru olmasına çok dikkat edilmelidir. Yanlış yedek parça, araçta büyük sorunlara sebep olabilir. Dolayısıyla bu durum maddi açıdan da araç kullanıcılarını zor duruma düşürür. Beş Parmak Yedek Parça ile iletişime geçerek Opel araçlar için sunulan parçalar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Online AlışVeriş Mağazalarımız